Er is wél BLITZ en oppas! Als World…

Er is wél BLITZ en oppas! Als World servants-groep Drachten e.o. willen we u en jou hartelijk bedanken voor uw/ jouw betrokkenheid bij onze projecten. Twee jongeren van onze groep komen uit Ureterp (Mark Rijpstra en Gepke Miedema) dus daarom zijn wij ook graag te gast in jullie gemeente. Daarnaast zal er in deze dienst voor ons worden gecollecteerd, waar we erg blij mee zijn! Graag willen we ons in deze dienst verder aan jullie voorstellen. Als groep zullen we meewerken aan deze dienst. Het thema van deze dienst is: Wat je geeft ben je zelf! De dienst zal hier en daar een beetje ‘anders zijn dan anders’. Samen met de kindernevendienst zullen we iets leuks gaan maken. Ook zal er vanuit onze groep een (swingend) “muzikaal intermezzo” verzorgd worden. De muzikale begeleiding is daarnaast in handen van Durk Hoekstra (orgel) en Renate de Vries-Martini zal voorgaan in deze dienst. We hopen jullie allemaal te ontmoeten, van harte welkom!!